Vianoce priniesli za hrsť ihličia a trochu viac lásky ako obvykle. Takou pravou vianočnou atmosférou dýchali aj priestory Life Academy. Najkrajšie sviatky roka sme oslávili vianočným programom pod názvom Advent v Life Academy. Už od konca novembra sa z tried ozývali vianočné vinše a koledy. Sem–tam prebehol okolo nás aj nejaký tanečník vo svojom kostýme. 
Programom nás sprevádzali hlásatelia televíznych novín Life Academy. Medzi jednotlivými vstupmi sa nám z obrazovky prihovárali moderátori so svojimi reportážami, v ktorých žiaci našej školy odpovedali na otázky o advente, vianočných zvykoch a tradíciách. 

Na pódiu sa vystriedali koledníci, tanečníci, hudobníci a v hovorenom slove bola divákom predstavená história vzniku adventného venca. Pri zapaľovaní sviečok na adventnom venci sa nám prihovorila pani riaditeľka, zástupkyňa rodičov z rady školy aj žiačka gymnázia.

Keďže sú Vianoce časom zázrakov a splnených prianí, súčasťou programu bolo aj splnenie želania jednej zo žiačok našej školy. Okrem potlesku sa záver večera niesol aj v zaželaní si prežitia krásnych a požehnaných vianočných sviatkov.

Kompletnú fotogalériu, videá a reportáž nájdete v tomto článku.

Ak sa vám naša práca páči, môžete ju oceniť svojimi lajkami, komentármi alebo zdieľaním na našom Facebooku ZŠ, Instagrame alebo Twitteri. Ďakujeme za každú vašu reakciu.

Skvelú atmosféru sme prežívali aj vďaka priestorom konferenčnej sály v AquaCity Poprad. Ďakujeme za spoluprácu všetkým, ktorí sa podielali na tomto podujatí.

View this post on Instagram

Vianočná akadémia Life Academy

A post shared by My Life Academy (@my_life_academy) on