Súkromná materská škola Life Academy

“Niekam patriť, niekým byť a niečím sa stať.”

Súkromná materská škola Life Academy

“Niekam patriť, niekým byť a niečím sa stať.”

Súkromná materská škola začala písať v Poprade novú éru poskytovania služieb v oblasti vzdelávania detí. Inovačný model prináša také prístupy, ktoré zabezpečujú rozvoj dieťaťa v každej oblasti. Zameriava sa na osobnostnú charakteristiku a špecifiká, umocňuje rozvoj inteligencie podľa základných predpokladov, ale tiež rozvoj emocionálnej inteligencie a sociálnych zručností dieťaťa.

Vychádzame z toho, že ak je malé dieťa intenzívne konfrontované s cudzím jazykom (anglickým jazykom), dokáže bez problémov prijať nové slovíčka, ako aj celé frázy.

Zábavnou a nenútenou formou sa dieťa ľahko učí základy cudzieho jazyka v spolupráci s lektormi jazykovej školy.

Títo lektori garantujú vysokú úroveň angličtiny, vďaka čomu deti nezískavajú zlozvyky, ktoré je neskôr náročné odstrániť.

Vzdelávací model je postavený tak, že dieťa má možnosť plynule pokračovať v našej základnej škole s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka. Po jej ukončení môže dieťa ďalej študovať na anglickom bilingválnom gymnáziu, ktoré garantuje znalosť anglického jazyka na úrovni C1.

Máte záujem o našu škôlku?

Napíšte nám o sebe v krátkom formulári.

Tvorivá škôlka

Rozvíjanie umeleckých vlôh s profesionálnym vedením. Predškoláci môžu v prípade záujmu navštevovať prípravný ročník výtvarného odboru ZUŠ.

Prečítať články z MŠ »

Pohodová škôlka

Priestory v materskej škole, ako aj prístup pedagógov vytvárajú v deťoch pocit pohody, čo je veľmi dôležité pre ich ďalšie vzdelávanie.

Pozrieť Instagram »

Moderná škôlka

Hranie sa a učenie sa inovačnými metódami zamerané na rozvíjanie najvyšších mozgových funkcií dieťaťa.

Pozrieť Facebook »

Veselá škôlka

Zážitkové učenie vyvolávajúce pocit šťastia z pobytu v škôlke (overený model Vysoko efektívneho učenia), citlivé a cielené sociálne hry na rozvoj osobnosti dieťaťa a jeho schopností.

Pozrieť Twitter »

Anglická škôlka

V spolupráci s Jazykovou školou Target sa naše deti stretávajú štyrikrát do týždňa s profesionálnou lektorkou Mimou, aby sa tým najprirodzenejším spôsobom zoznamovali so základmi angličtiny.

Pozrieť viac »

Jsem moc ráda, že máme možnost být součástí Life Academy. Lilly Ann má všechny paní učitelky ráda, vždy se do školky těší a je šťastná. Za Vaši práci děkuji. — anketa