Súkromná materská škola Life Academy

„Niekam patriť, niekým byť a niečím sa stať.“

Súkromná materská škola Life Academy

„Niekam patriť, niekým byť a niečím sa stať.“

Súkromná materská škola začala písať v Poprade novú éru poskytovania služieb v oblasti vzdelávania detí. Inovačný model prináša také prístupy, ktoré zabezpečujú rozvoj dieťaťa v každej oblasti. Zameriava sa na osobnostnú charakteristiku a špecifiká, umocňuje rozvoj inteligencie podľa základných predpokladov, ale tiež rozvoj emocionálnej inteligencie a sociálnych zručností dieťaťa.

Materská škola vznikla ako nový model s aplikáciou overeného inovačného modelu, ktorý je obohatený o vyučovanie anglického jazyka. Vychádzame z toho, že ak je malé dieťa intenzívne konfrontované s cudzím jazykom (anglickým jazykom), dokáže bez problémov prijať nové slovíčka, ako aj celé frázy.

Zábavnou a nenútenou formou sa dieťa ľahko učí základy cudzieho jazyka v spolupráci s lektormi jazykovej školy. Títo lektori garantujú vysokú úroveň angličtiny, vďaka čomu deti nezískavajú zlozvyky, ktoré je neskôr náročné odstrániť.

Vzdelávací model je postavený tak, že dieťa má možnosť plynule pokračovať v našej základnej škole s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka. Po jej ukončení môže dieťa ďalej študovať na anglickom bilingválnom gymnáziu, ktoré garantuje znalosť anglického jazyka na úrovni C1.

Jsem moc ráda, že máme možnost být součástí Life Academy. Lilly Ann má všechny paní učitelky ráda, vždy se do školky těší a je šťastná. Za Vaši práci děkuji. — anketa

Tvorivá škôlka

Rozvíjanie umeleckých vlôh s profesionálnym vedením. Predškoláci môžu v prípade záujmu navštevovať prípravný ročník výtvarného odboru ZUŠ.

Prečítať články z MŠ »

Pohodová škôlka

Priestory v materskej škole, ako aj prístup pedagógov vytvárajú v deťoch pocit pohody, čo je veľmi dôležité pre ich ďalšie vzdelávanie.

Pozrieť Instagram »

Moderná škôlka

Hranie sa a učenie sa inovačnými metódami zamerané na rozvíjanie najvyšších mozgových funkcií dieťaťa.

Pozrieť Facebook »

Veselá škôlka

Zážitkové učenie vyvolávajúce pocit šťastia z pobytu v škôlke (overený model Vysoko efektívneho učenia), citlivé a cielené sociálne hry na rozvoj osobnosti dieťaťa a jeho schopností.

Pozrieť Twitter »

Anglická škôlka

V spolupráci s Jazykovou školou Target sa naše deti stretávajú štyrikrát do týždňa s profesionálnou lektorkou Mimou, aby sa tým najprirodzenejším spôsobom zoznamovali so základmi angličtiny.

Pozrieť viac »

Prajete si dozvedieť sa viac?

Neváhajte nás navštíviť, u nás máte dvere vždy otvorené.
Chcem vás navštíviť »