Súkromná materská škola Life Academy

Veselá, moderná, pohodová a tvorivá materská škola v Poprade

Súkromná materská škola začala písať v Poprade novú éru poskytovania služieb v oblasti vzdelávania detí. Inovačný model prináša také prístupy, ktoré zabezpečujú rozvoj dieťaťa v každej oblasti. Zameriava sa na osobnostnú charakteristiku a špecifiká, umocňuje rozvoj inteligencie podľa základných predpokladov, ale tiež rozvoj emocionálnej inteligencie.

Materská škola vznikla ako nový model s aplikáciou overeného inovačného modelu, ktorý je obohatený o vyučovanie anglického jazyka.

Metodika vychádza z toho, že ak je malé dieťa intenzívne konfrontované s cudzím jazykom (anglickým jazykom), dokáže bez problémov prijať nové slovíčka, ako aj celé frázy. Zábavnou a nenútenou formou sa dieťa ľahko učí základy cudzieho jazyka v spolupráci s lektormi jazykovej školy.

Vzdelávací model je postavený tak, že dieťa má možnosť plynule pokračovať v základnej škole s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka a v Súkromnom bilingválnom gymnáziu.

Tvorivá škôlka

Rozvíjanie umeleckých vlôh s profesionálnym vedením. Predškoláci môžu v prípade záujmu navštevovať prípravný ročník výtvarného odboru ZUŠ.

Prečítať články z MŠ

Pohodová škôlka

Priestory v materskej škole, ako aj prístup pedagógov vytvárajú v deťoch pocit pohody, čo je veľmi dôležité pre ich ďalšie vzdelávanie.

Pozrieť Instagram

Moderná škôlka

Hranie sa a učenie sa inovačnými metódami zamerané na rozvíjanie najvyšších mozgových funkcií dieťaťa.

Pozrieť Facebook

Veselá škôlka

Zážitkové učenie vyvolávajúce pocit šťastia z pobytu v škôlke (overený model Vysoko efektívneho učenia), citlivé a cielené sociálne hry na rozvoj osobnosti dieťaťa a jeho schopností.

Pozrieť Twitter

Prajete si dozvedieť sa viac?

Neváhajte nás navštíviť, u nás máte dvere vždy otvorené.
Chcem vás navštíviť >