Life Academy Facebook Life Academy Instagram Life Academy Twitter Life Academy YouTube 
Krásne prostredie, výborná atmosféra, skvelá partia, takto by sa dal charakterizovať aj tento rok lyžiarsky výcvik v stredisku Tri Studničky na Vernári.
Svah bol vždy upravený a bezpečný. Na lyžiarskom výcviku sa zúčastnili žiaci 1. A a prímy Súkromného gymnázia v Poprade. Spolu nás bolo 40. Ubytovanie sme mali v krásnom prostredí penziónu Sabina. Všetci sa zodpovedne učili a zdokonaľovali v lyžovaní. Najväčší pokrok zaznamenali tí žiaci, ktorí sa učili v pondelok prvýkrát lyžovať.
Okrem každodenného trénovania techniky a metodiky lyžovania sme v stredu spolu absolvovali hry na snehu. Študenti si zahrali rôzne pohybové hry, ktoré sme zakončili stavaním snehuliakov. Absolvovali sme aj prechádzku po krásnej dedinke Vernár.
Večery sme trávili spolu v spoločenskej miestnosti, hrali sme rôzne spoločenské hry, ale aj hodnotili deň po stránke dodržiavania pravidiel na svahu, správania a zvládania techniky lyžovania.
Vo štvrtok si naši študenti zmerali sily. Preteky ukázali, ako sa dá zvládnuť lyžovanie medzi bránkami. Večer sme vyhodnotili súťaže a študenti si prevzali ceny.
Lyžiarsky kurz bol veľmi príjemný, pohodový a plný zážitkov.
— Veronika Chmurová