9. apríl bol pre našu školu opäť výnimočný.  Zavítala k nám jedna z najväčších osobností Slovenskej kulturistiky – pán Ľuboš Maliňák. Je viacnásobným majstrom nielen Slovenska a Európy, ale svoj talent ukázal aj vo svetových súťažiach, kde získal vzácny titul majstra sveta.
V tento  mimoriadny deň nám odpovedal na naše zvedavé otázky. Študentom našej školy poradil, ako sa stravovať alebo ako dobre a efektívne cvičiť. Priniesol so sebou aj niekoľko svojich ocenení. Hoci v tomto roku ukončil aktívnu kariéru, svoje znalosti bude odovzdávať  ďalším nádejným  kulturistom.
Veľká väčšina študentov bola touto návštevou unesená a po prednáške nesmela chýbať autogramiáda. Sme radi, že sme sa dozvedeli niečo nové z oblasti zdravého životného štýlu. Jeho Prítomnosť Ľuboša Maliňáka nás určite motivovala, za čo mu veľmi pekne ďakujeme a držíme mu palce v jeho kariére trénera.
 
Terka Vokuličová