Vo štvrtok 16.2. sa v Prešove konalo krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Naša škola mala zastúpenie v dvoch kategóriách. Dušan Korytko súťažil v kategórii 2C1, čo je kategória pre študentov bilingválnych škôl a Lenny Simora našu školu reprezentoval v kategórii 2C2, čo je kategória, kde súťažia anglofónni študenti. Chlapci opäť nesklamali a v silnej konkurencii sa nielenže nestratili, práve naopak, všetkým ukázali, akí sú v angličtine výborní. Lenny svoju kategóriu s výrazným náskokom vyhral a postúpil do celoslovenského kola. Hoci Dušan obsadil nepopulárne 4.miesto, dosiahol rovnaký počet bodov ako súťažiaci na treťom mieste, no rozhodol o jeden bod lepšie napísaný test súpera. Chlapcom blahoželáme a ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu školy. Lennymu budeme všetci držať palce na celoslovenskom kole olympiády, ktoré sa uskutoční koncom marca v Bratislave.