Life Academy Facebook Life Academy Instagram Life Academy Twitter Life Academy YouTube 
V našej súkromnej materskej škole sme posledné tri novembrové týždne venovali tajomstvám a poznávaniu ľudského tela. Zvedaví škôlkari pátrali po tom, ako funguje telo, ako vyzerá, učili sa vnímať zmysly. Keďže už toho veľa vedia, rozhodli sa pozvať do škôlky aj svojich rodičov. Oslavy učenia v Life Academy preverili netradičným spôsobom vedomosti o ľudskom tele. Deti prežili hravé popoludnie v škôlke so svojimi rodičmi.
Pani učiteľky im pripravili aktivity zamerané na súťaženie v rôznych pohybových disciplínach. Na komunite deti predviedli, čo sa dozvedeli o ľudskom tele a potom spolu všetci improvizovali, ako sa dá umyť jednou kvapkou vody a letieť ako nafúknutý balón. Rodičia so svojím dieťaťom spolupracovali, tvorili jeden tím. Vyskúšali si napríklad kreslenie postavy so zaviazanými očami, stavanie pyramídy z pohárikov, prekladanie lentiliek pomocou slamky. Všetci sme sa výborne
zabavili a nasmiali.
A keďže nášmu telu treba dodať aj vitamíny, vychutnali sme si ich vo forme ovocných a zeleninových šalátikov, smoothie nápojov a nátierok. Túto hostinku plnú špecialít vopred pripravili rodičia so svojimi ratolesťami. Všetkým rodičom ďakujeme, že si našli chvíľku času pre hravé učenie so svojím dieťaťom.
— SMŠ LA