Life Academy Facebook Life Academy Instagram Life Academy Twitter Life Academy YouTube
V piatok sme okrem záchranárov v našej škole privítali ďalšiu vzácnu návštevu. Bola ňou detská spisovateľka — Gabriela Futová.
Predstavila nám svoju tvorbu. Jej knihám nechýba humor. Už jej prvá knižka Naša mama je bosorka! malých čitateľov očarila. V knižkách Hľadám lepšiu mamu a Lepší otec v hrsti ako kamoš na streche, druháčka Katka vymýšľala, ako si zabezpečiť lepšiu mamu. Smiešne – smutné bláznivé príbehy zaplnili knižky Nezblázni sa mamička a Keby som bola bosorka. Spisovateľka našla zaujímavé témy aj v škole. Svedčia o tom tituly Rozruch v škole na Kavuličovej ulici a Dokonalá Klára.
Svojou pozitívnou energiou a príjemným vyžarovaním dobila energiou všetkých prítomných. Deti boli z jej prítomnosti úprimne nadšené a dávali jej výborné otázky z oblasti jej tvorby, ale tiež súkromia. Naši žiaci jej dali krásnu spätnú väzbu, ktorá bola plná pozitívnych slov a viet. Mali tiež možnosť kúpiť si od ňej ľubovoľnú knižku a ona im ich s venovaním podpísala.
Veríme, že sa pani spisovateľka u nás, v Life Academy, cítila tak dobre, ako my s ňou.