Mgr. Zuzana Maškulková

Súkromná základná škola

"Prácu s deťmi milujem. Páči sa mi ich tvorivosť, spontánnosť, bezprostrednosť…"


Zobraziť články učiteľa

Už odmala som sa chcela stať učiteľkou a som veľmi rada, že sa mi to splnilo. Vyštudovala som vysokú školu v krásnom meste, v Nitre. Toto mesto mám doteraz veľmi rada. 

Ako učiteľka na prvom stupni už pracujem dlho. V Life Academy učím piaty rok a som tu veľmi spokojná, pretože táto koncepcia školy a vyučovanie v nej sa odlišuje od ostatných škôl. V čom? Pracuje sa tu s metodikou Vysoko efektívneho učenia, a preto sa učiteľom lepšie učí a deti učenie baví. Už pri vstupe do našej budovy návštevníka očarí naša prekrásna a vždy aktuálna výzdoba. 

No a ja svoju prácu s deťmi milujem. Páči sa mi ich tvorivosť, spontánnosť, bezprostrednosť detská úprimnosť, prirodzenosť a nadšenie z nových poznatkov.

Čo mi robí radosť? Radosť mi robí, ak je hodina vydarená, všetko pekne zapadá do seba, žiaci sú aktívni a ja tak mám skvelý pocit zo svojej práce. 

A čo robím vo svojom voľnom čase? Svoj voľný čas rada trávim s knihou v ruke, lyžovaním alebo bicyklovaním. Počas letných prázdnin pracujem v letnom detskom tábore a počas zimných v detskom lyžiarskom tábore. No a samozrejme voľný čas najradšej trávim s mojou rodinou niekde na výlete.

Tiež chcem byť učiteľkou, ktorá chce byť dobrá lepšia, či dokonca najlepšia, a preto sa vzdelávam celý život.

zuzana.maskulkova@lifeacademy.sk

+421 911 293 041

Študovala som v Nitre na Univerzite Konštantína Filozofa – učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ

Mám rada prácu s deťmi, lebo deti ma obohacujú svojimi myšlienkami a nápadmi

Prácu s deťmi milujem. Páči sa mi ich tvorivosť, spontánnosť, bezprostrednosť…

Umiestnenie žiakov v rôznych súťažiach alebo olympiádach – to poteší najviac

Prírodoveda – ekológia, všetko čo súvisí s environmentálnou výchovou

Pre mňa je úspech ak je vyučovacia hodina dobré odučená a sú spokojní žiaci a aj učiteľ

Svoj voľný čas rada trávim s knihou v ruke, lyžovaním alebo bicyklovaním. Počas letných prázdnin pracujem v letnom detskom tábore. No a samozrejme voľný čas najradšej trávim s mojou rodinou niekde na výlete.